Home page > Aktuality > VÁNOČNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

VÁNOČNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

   I tento rok se pár dní před Vánocemi konal dne 9.12. tradiční  hokejový turnaj velitele základny na zimním stadionu v Náměšti nad Oslavou. Každá letka postavila svůj tým a šlo se na led. Hrát se začalo v 7:30h a celkově se mezi sebou utkalo 5 týmů po 20 minutách. Nasazení bylo velké, síly vyrovnané, ale postupně se začal rýsovat jasný favorit. K vidění byly jako každý rok pěkné zápasy a vše bylo napínavé až do konce, turnaj skončil lehce před třináctou hodinou.

    Na prvním místě se umístil tým 226. llp, druhé místo, těsně o bod, obsadila 225.lbz a na třetím místě skončil tým složen z 221,222. vrl, 223. lot. Na čtvrtém místě se umístil tým 224.lzv a na pátém místě štáb+22kř.

Velitel k celé akci poznamenal: Můžu říci, že turnaj se opět velice povedl, a věřím, že všichni účastníci odcházeli spokojeni. Kdo nevyhrál, se alespoň pobavil a zasportoval si. Příští rok to spojíme s vánočním posezením a třeba i s bramborovým salátem a cukrovím. Všem samozřejmě přeji krásné svátky a vše nelepší do nového roku Vám i Vašim rodinám.“

Fotogalerie

Nahoru